Amerika first.

Napsal Lupo-anetta-selsky.bloger.cz (») 26. 2., přečteno: 94×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Amerika first.
S tímto heslem šel do voleb Donald Trump a tvářil se u toho jak by objevil Ameriku. V té chvíli jsem byl rád a fandil jsem mu ve volbách ale ne proto,že by mi byl nějak sympatický. Fandil jsem mu proto,že to bylo mnohem menší zlo než Killery Clinton. Ta až moc bažila po krvi a kdoví jak by to pak dopadlo. Ale já chci teď mluvit spíš o tom heslu. Amerika first. Ačkoliv si Trump zřejmě myslel jak skvělé volební heslo vymyslel,tedy pokud ho vymyslel on,nedošlo mu,že se tímto heslem řídili vlastně všichni jeho předchůdci akorát,že to neřekli nahlas. Všichni předchůdci dělali vše v zájmu Ameriky a hlavně v zájmu jejich loutkovodičů.
Popravdě,myslím,že to je asi jediné co můžeme Americe závidět. Politiky kteří si říkají Amerika first. Kéž by jsme taky měli takové politiky. Ale vlastně my máme takové politiky a to už od sametového podvodu. Už i samotný Vašek Ehm přeci razil heslo Amerika first. Už on pojmy s dojmy a nevěděl,že to heslo platí u politiku z Ameriky. Nevěděl,že když chce to heslo použít u nás,tak musí změnit Ameriku za ČSR,případně za ČR. A tak se stalo,že stejně jak on tak i mnozí další politici do dnes nechápou,anebo spíš nechtějí chápat,že Amerika first platí pouze v Americe ale ne u nás.
Právě díky tomuto heslu je z Ameriky to čím je. Sobecká,chamtivá,nenažraná a krvelačná bestie která nezná slitování s nikým a s ničím pokud jde o její zájmy.
Kéž by jsme měli takové politiky. Žel naši mocipáni si ty hesla pořád pletou a asi i budou dokud jim to někdo pořádně nevysvětlí. Naši politici si až moc rychle změnili toto heslo z MOJE ZEMĚ za MOJE KAPSA a díky tomu razí taky heslo Amerika first až jsou do něj zamilovaný až do posledního dolaru. A je jedno jestli je to v rámci ekonomiky,hospodářství či válečných zločinů.
Jednu věc však nechápou nejen naši politici ale žel i mnozí naši spoluobčané s dobře vymytými mozečky.Nevědí,že přes to,že se Amerika tváří kamarádsky,tak ona skutečné kamarády nemá. Amerika nezná slovo kamarád,ona zná jen slovo podřízeny a nebo nepodřízený. Cukr a bič. Kdo se podřídí tomu dáme cukřík a kdo se nepodřídí na toho čeká bič. Bič ve formě humanitárního bombardování v jedné krajině,či ochrana demokracie v druhé a nebo humanitární pomoc v krajině další. Co na tom,že to pak stojí sta tisíce nevinných životů. Co na tom,že pak teče krev potokem. Hlavní je ať nekrvácí americký byznys.
Je mi skutečně líto všech těch dementů co jdou do ulice s americkou vlajkou a vítají kolony vrahounů naivně se domnívajíc,že jsou to přátelé. Přátelé to jsou,ale jen pokud je posloucháme jako poslušní poddaní.
Amerika nemá přátele. Amerika má jen poddajné a nepoddajné.Nic mezi tím neexistuje.
Jednoduše proto,že "Amerika first".A každý kdo se jim klaní je jen zbabělec,zaprodanec a nebo hlupák s dobře vymytým mozkem.
Lupo Anetta.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a třináct