Babiš a další.

Napsal Lupo-anetta-selsky.bloger.cz (») 13. 3., přečteno: 52×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Babiš a další.
Úvodem musím opět říct,že nejsem Babišův fanda,ale...
Myslím,že navzdory tomu jak se Babiš chová,co a jak dělá a jaká je či není jeho minulost,bych ho zřejmě dnes volil. Tedy z daných možností.Celý ten proti babišovský cirkus totiž není vůbec o Babišovi,ale jen obyčejná rvačka o koryta. Je úplně jedno jestli tam je Babiš a nebo někdo jiný.Pokud by zas někdo získal takovou převahu ve volbách tak věřte,že by se ten kolotoč komediantů opět roztočil se stejnou intenzitou.Anebo si myslíte,že by někdo znal nějakého Babiše kdyby nevlezl do politiky? Že by někomu vadila jeho minulost či jeho kšefty? Ne! Seděl by si na svých miliardách vysmátý a vydělával by dál milionek za milionkem.To je jen důkazem,že se naše politická scéna a hlavně ta která má nejvíc plné huby demokracie,jen rve o koryta.Dalo by se říct,že čím větší korytológ,tím víc řve a vyvolává různé aféry a splétá všakovaké intrigy ve snaze odstavit toho který je kousíček nad ním.Nejsmutnější je,že jsou schopni zneužít čehokoliv ve svůj prospěch.Nemají absolutně žádné zábrany před jakoukoliv špinavostí.Vidíme to pak v těch rádoby demonstracích ve kterých lidi nesou na vlas stejné plakáty vytisknuté v jedné tiskárně.Stejně tak jako jsme v minulosti mohli vidět trapné červené karty.Asi největším vrcholem nestoudnosti a bezpáteřnosti bylo vyhnání dětí ze škol aby šly protestovat jakože spontánně.Každý normálně myslící člověk ví,že dnešním dětem a mládeži je nějaká politika totálně u prdele,ale proč by nešly když jim odpadne par nudných hodin výuky ve škole.Je jim u prdele za koho a proti komu,hlavně,že je nějaká změna a zábava.
Dejme tomu,že by vyhrál volby takový Okamura,myslíte si,že by to bylo jiné? Našim demokratům je zcela jedno,že je zvolený v demokratických volbách lidem.Věřím,že by demokratická žumpa Tomia rozebrala na kousky několik pokolení pozpátku.Určitě by zjistili,že jeho prapředci v Japonsku nebyli zcela správní demokraté a tiskárna na letáčky by zas šlapala na plné obrátky a ovčí pochody by opět poslušně šlapaly po Karlově mostě.
Je to občas až směšné ne li trapně směšné.Zástupy oblbnutých ovcí jdou dobrovolně protestovat proti demokraticky zvolenému člověku a ač by si to vůbec uvědomovali,protestují tímto vlastně proti samotné demokracii. Demokracie je přeci v tom,že si jakákoliv skupina,komunita nebo národ odhlasuje nějakou věc a menšina se pak podřídí většině.To je dle selského rozumu samozřejmost.Jak ale vidíme,tak slovo demokracie je jinak prezentováno pokud jde o oblbnutí davu a jinak pak pokud jde o koryta.Jak tedy chápat to podivné slovo? Řekl bych,že demokracie znamená spíš urvi si co můžeš a účel světí prostředky.Demokracie znamená neohlížet se na nikoho,mít ostré lokty,prolhanou hubu a uhlazenou image.Demokracie znamená,že koryta jsou vždy až na prvém místě. Pak je dlouho,dlouho nic a teprve pak jsou nějací lidi či národ.Tedy pokud není zrovna před volbami a nebo pokud zrovna nepotřebujem nějaké to stádečko nejoblbnutějších ovcí na nějakou tu další "demokratickou" demonstraci.
Lupo Anetta.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel devět a sedm