Co se to děje?

Napsal Lupo-anetta-selsky.bloger.cz (») 29. 11. 2018, přečteno: 111×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Co se to děje?
Čím dál častěji přemýšlím,co se to stalo s lidmi. Kam jsme to došli do jakého divného stadia?
Třicet let přeci není tak moc na to aby se národ tak zprznil. Pamatuji doby,když jsme byli všichni hrdí na to naše Československo,na naši rodnou vlast. Na vše co jsme jako národ dokázali a dnes?
Trháme se do skupin červených,modrých,žlutých,zelených a nikoho ani nenapadne,že jsme pořád na jedné paletě barev. Jsme schopni se zuřivě porvat do krve pro nějaký ten kousek zlevněného žvance v supermarketu a vůbec nám nevadí,že nás jiní ve velkém okrádají. Tváříme se jako svobodní a přitom jsme čím dál víc svazováni kdejakými hajzlami ze západu. Hrdě zvedáme vlajku pokud jde o debilní hokej no nevadí nám,že ta vlajka je už dávno rozprodaná na cucky kdejakým politickým krysám z Bruselu. Jdeme do ulic s trapnými transparenty jen proto,že ten nebo ten politický zloděj chce ke korytu a nikdo nemyslí na to,že když se tam dostane tak nás zase jen okrade tak jak nás okrádá už dlouhá léta.Národ se do krve hádá o to jaké se mají nosit kravaty a vůbec mu nevadí,že se po kolena brodí v sračkách. Tisíce tupých ovcí jde vítat válečné kolony směřující blíž a blíž k Rusku a naivně si myslí,že to jsou ti "hrdinové" díky kterým se nemusíme bát.
Média řízené těmi nejprodejnějšími děvkami nás krmí válečnou propagandou a lidi jim tleskají.
Televizní obrazovky jsou plné politiků-válečných štváčů kteří v zájmu své vlastní kapsy neváhají podpořit armagedon a místo toho aby byl každý takový politik okamžitě odvolán pokud ne oběšen lidi jen mávnou rukou a jdou se raději zas rvát do supermarketu protože je sleva másla nebo vajec.
Jak je to vše možné,nechápu to. Jak je možné,že politický hajzl který podá ruku fašistovi Porošenkovi či kterémukoliv vrahovi z bílého domu si vozí prdel v limuzíně a prostý člověk,který to vše platí a má problém uživit všechny hypotéky,daně,poplatky se musí těm hajzlům podrobit přesto,že ví jak jsou prohnilí,jak jsou falešní?
Což pak je už lid skutečně tak lhostejný,že mu nevadí ani reální hrozba války?
Myslím,že je nám už dlouho až moc dobře. Těch co zažili hrůzy války je už málo,ti už nemají sílu něco vysvětlovat a zbytku je to asi jedno. Je nám to už tak jedno,že si nedáme ani tu námahu spočítat kolik je jedna a jedna. Tak se nedivím,že když nám nějaká prolhaná huba v televizi řekne,že jedna a jedna jsou čtyři,tak si možná par lidí řekne,že to asi tak je aniž by si to ověřili a zbytek to ani nepostřehne. Prostě jen proto,že právě přemýšlí nad tím kde koupí jaký mobil.
Poslední roky se mi tak zdá,že sice máme vše co potřebujeme pro život,jen ne zdravý rozum.
Všude samé úchylnosti,kdejaké pohlavní zvrácenosti,debilní móda,choré myšlení a zdravý rozum je považovaný za nevhodnou nemoc. Asi to tak má být a musí přijít válka. Asi se již brzo něco semele protože to zhýčkaný a zlenivělý národ potřebuje jako sůl. Asi to musí přijít aby si lidi zas začali vážit skutečných hodnot a přestali vymýšlet zhovadilosti. Ne nadarmo se říká a je to velká pravda,že člověk zjistí co má až když to ztratí. Žel v našem případě to zcela reálně může být jen ten zcela obyčejný a "samozřejmý" MÍR.
Lupo Anetta.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a osm