Erdogan

Napsal Lupo-anetta-selsky.bloger.cz (») 13. 2., přečteno: 75×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Erdogan.
Představte si,samozřejmě jen teoreticky,že by Putin ve svém projevu řekl,že hranice Ruska jsou někde u Berlína. Že by úplně vážně a nahlas řekl,že některý evropský politik je fašista,jiný zase nacista,že se Německo chová jako za Hitlera a podobně.Dejme tomu,že by taky Putin vyzval všechny lidi ruské národnosti žijící v Evropě aby se nějak vzbouřili proti systému či vládě země ve které žijí.
Kdyby toto vše řekl Putin,co by asi následovalo? Dovedu si to docela živě představit jak by hned začali řvát všechny bruselské krysy o urážkách a o porušování demokracie.Určitě by hned padlo několik návrhů na ještě tvrdší sankce proti Rusku. Merkelka by se jen tvářila na oko pohoršeně,ale jinak by to hrála někam do ztracena protože dobře ví,že Evropa Rusko potřebuje ať se to někomu líbí nebo ne.
Ale největší humbuk by byl asi u nás ze strany kavárny a všech eurohujerů. Piráti by možná zas poslali do Bruselu nějaký ten bonz dopis v naději,že se jim zas o trochu víc otevře bruselská prdel aby v ní měli ještě víc místa.
Fiala by jistě nezapomněl zdůraznit jak je veledůležité dávat ještě víc miliard do zločineckého paktu NATO. Generál Pavel by opět zcela odborně vykládal jak je pro nás Rusko větší hrozba než halaláci z islamského státu protože koho chleba jíš toho píseň zpívej no a na Slovensku by Kiska svolal mimořádnou tiskovku kde by oznámil,že navrhne na příští květen zákaz vstupu nočním vlkům,protože to je zcela určitě vražedné komando řízené samotným Putinem.
To vše a jistě ještě mnohem víc by se stalo,kdyby něco takové řekl Putin.Jenže Putin to není kdo pouští takové urážky a výhrůžky směrem k Evropě. Je to už delší dobu turecký vládce,dnes už vlastně samovládce Erdogan. No a div se světe,krom několika slabých evropských hlásků které stejně zanikají v šumu se vlastně nic neděje.Jak je to možné? Hned z několika důvodů. Erdogan nejdříve držel evropské přizdisráče za koule tím,že neotevřel západní brány uprchlíkům.Tedy prozatím než mu Evropa platí výpalné.Erdogan asi dobře ví,že EU nepostaví na hranice vojsko proti africkým kobylkám protože by to bylo nehumánní a to by se zas nelíbilo neziskovkám,potažmo Sorošovi a dalším lidumilům. Ale asi nejdůležitějším důvodem je,že Turecko taky patří do toho zločineckého paktu NATO. Proč je Turecko členem snad nemusím vysvětlovat. Ne proto,že by bylo nějak demokratické,že by bylo důležité z hlediska ekonomiky,je tam proto,že je důležité z hlediska strategie.Jen díky tomu,že má Turek blízko do Ruska ho Washington přibral do party.
No a díky těmto důvodům nikomu oficiálně moc nevadí,že vládce 80 milionové země má IQ asi jako houpací kůň.Tiše se přehlédne i naaranžovaný puč a sta tisíce uvězněných lidí z politických důvodů. Je lepší dál kydat hnůj na Čínu,Koreu a samozřejmě Rusko.Je lepší mluvit o čemkoliv jen ať v tichosti odeznějí Erdoganove výplody.Západ se k němu chová jako k nádoru o kterém ví,že ho nelze vyoperovat a tak ho jen tiše ignoruje.
Do kdy to budeme ignorovat? Moc času nemáme,protože turecká menšina se rozrůstá v Evropě geometrickou řadou a nepotrvá to dlouho než to už nebude menšina.Pak bůh anebo Alláh ochraňuj Evropu.
Před několika staletími se Turkovi nepovedlo dobýt Evropu.Dnes je zcela reálné,že ji dobyje jinou cestou.Je to podobné jako s Němcem u nás.To co se Hitlerovi nepovedlo silou,to se dnes daří novodobým Hitlerům politikou,penězmi a ojebáváním celých národů. Bohužel musím říct,že jak Turkovi,tak Němcovi se to daří,díky našim dokonale zkorumpovaným eurohujerům v politice.Jak to asi dopadne? Jak se říká,my starší to už nějak doklepeme,ale v čem budou žít naše děti a vnuci? Myslím,že jim není co závidět,protože dobře už bylo.
Lupo Anetta.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedm a čtyři