FB a jeho demokracie.

Napsal Lupo-anetta-selsky.bloger.cz (») 22. 1., přečteno: 109×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Facebook a jeho demokracie.
Navzdory tomu,že Facebook je americký,že je z krajiny která se pořád tak vehementně chlubí svou nejstarší a nejdokonalejší demokracii,navzdory tomu je chápání demokracie na FB poněkud zvláštní.Patřím mezi lidi,kteří jsou už na FB dost hlídání tou naší zvrácenou demokratickou žumpou a její poskoky. To vše jen díky mým názorům. Tady nevadí,že mi ústava zaručuje svobodné vyjádřování názorů a to jakýmkoliv spůsobem. Prostě nejdu s proudem,lépe řečeno se stádem a tak jsou mé názory všemožně umlčovány a blokovány. To,že jsem na FB profilu volný jen několik týdnů v roce,to mne ani tak netrápí. Nepatřím mezi lidi kteří jsou na tomto prohnilém systému závislý. Mne však spíše zaráží to,jakým spůsobem je zde cenzůrovaná a blokováná svoboda slova. Toto není fake news,toto je realita.
Dlouhou dobu jsem si myslel,že veškeré blokování májí na svědomí spíš všichni ti úchyláci a zbabělci,kteří v životě nic nedokázali a tak si svou neschopnost a posraný život kompenzují tím,že šmírují po FB a nahlašují a nahlašují. To jim dělá dobře a mnozí při tom jistě i onanují. Ale ti mne nezajímají a nestojí mi za to abych se kvůli nim nějak rozčiloval. Je to jen obyčejný odpad společnosti.
Dnes jsem se však přesvědčil,že on ani ten FB není až tak nevinný.Kdysi jsem byl zablokován za jeden článeček.Postup byl standartní a mnozí jej už jistě znají. Nejdříve jsem byl odhlášen a když jsem se znovu přihlásil tak mi bylo oznámeno,že NĚKDO mne nahlásil a že jsem blokován. Vždy jsem podal odvolání a občas se stalo,že to prošlo a zas mne odblokovali.Jenže teď je tu zřejmě nová doba a s ní nová taktika. FB vás už neodhlásí. Prostě jen oznámí,že jste odstaven na 30 dní. Je sice možnost se odvolat,ale ta už nemá nijaký význam a to z jedného důvodu. Protože jsem blokován za to,za co jsem už jednou blokován byl!!! Ano,ač se to zdá neuvěřitelné,je to tak! Víte co mne na tom zaráží nejvíc? Když mne za to blokli poprvé,napsali mi,že tento příspěvek nikdo jiný nevidí. A v tom to je. Pokud ho nikdo jiný nevidí,znamená to,že mne za něj nemohl nikdo nahlásit a tedy logicky vzato,FB SI PROSTĚ SVÉVOLNĚ BLOKUJE VYBRANÉ LIDI.Jak všichni víme,kdo chce psa bít...
To vše znamená,že jsou lidi kteří jsou nepohodlni a nežádoucí a ti budou prostě blokování pořád. Ať něco řeknou nebo ne,jsou nežádoucí pro systém a pro naše demokratické žumpáky.
Díky tomu jsem už jen tady na mém blogu. Tady aspon můžu klidně napsat slova jako cikán,černoch,fetky z kliniky a podobně bez toho,že bych se bál nějakého demokratického trestu. Já budu své názory vyjádřovat dál ať tam nebo tam. Na to mám právo a nějací hujeři mne nezastaví. Blokování jistě můj názor nezmění,akorát,že kdo chce,najde mne tady.
Budu rád za sdílení a šíření. Děkuji.
Lupo Anetta.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a dvě