Guaidó vs Maduro

Napsal Lupo-anetta-selsky.bloger.cz (») 9. 2., přečteno: 90×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Guaidó vs Maduro.
Poslední dny vidím často hádky v diskuzích na téma Guaidó.Jedni se ho zastávají,druzí ho haní a samozřejmě,jak už to mezi námi,demokraticky diskutujícími,bývá zvykem,nejdeme daleko ani k nadávkám či urážkám jen kvůli tomu,že má ten či onen jiný názor.
Protože nejsem až tak informovaný o momentálním stavu venezuelské politiky,tak se do těchto diskuzí nezapojuji.To však platilo jen do dnes.Byl jsem dost zaneprázdněn a tak jsem politiku trochu zanedbal,ale jak říkám jen do dneška.
Abych si utvořil celkový názor na politiku ve Venezuele a aby mi bylo jasné kdo nosí jaký dres,stačila mi jedna zpráva.Zpráva o tom,že Guaidó by neváhal schválit případný zásah USA k sesazení Madura.Když si pak připočtu,že Venezuela má aktuálně největší zásoby ropy na světě,stačí si jen dát do kupy jedna a jedna.Kdo uvažuje aspoň trošku logicky a selským rozumem musí vědět co se děje.
Díky tomu už vím kdo je to Guaidó.Myslím,že je to takový ekvivalent slovenského Kisku či českého Fialu,Bělobrádka,Kalouska a jiných usařiťolezců. Vždyť každý politik a tedy zcela určitě i Guaidó už dnes dobře ví jak vypadá a hlavně jak dopadla kterákoliv americká intervence kdekoliv na Zemi.No a když k tomu všemu přidáme ještě Guaidové řeči o humanitární krizi,tak už máme obraz zcela kompletní. Slova jako humanitární krize,ochrana demokracie a humanitární pomoc doprovázely vlastně každý vražedný vpád zločinců z USA do kterékoliv země světa.
Proto nepotřebuji dlouho studovat na wikipedii či shánět informace z různých zdrojů.Úplně stačí toto jedno prohlášení abych věděl kde je sever. Jistě se najdou tací,kteří řeknou,že je to blbost,že si nemůžu vytvořit ucelený obraz jen na základě jednoho vyhlášení,jenže omyl pánové.Právě na základě takového vyhlášení si lze udělat víc než jen ucelený obraz.Vždyť který politik,pokud mu jde skutečně o blaho svého lidu by povolil dobrovolně vstup cizích vojsk na své území a to zvlášť pokud se jedná o loupežníky a teroristy z USA? Žádný normálně myslící politik by s něčím takovým nikdy nesouhlasil,tedy pokud není už koupený.Nemusíme chodit ani do Venezuely.Stačí se rozhlédnout u nás a je to vlastně stejné.Dobře víme kdo vítá u nás kolony těchto válečných zločinců a komu trčí jen podpatky z americké prdele. Když se nad těmito korytáři zamyslíte,tak jistě pochopíte,že mi pokud jde o Guaida,stačila jen ta jedna jeho věta abych věděl kdo to je.
Lupo Anetta.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedenáct a jedenáct