Jsem bebyl,no a co?

Napsal Lupo-anetta-selsky.bloger.cz (») 24. 2., přečteno: 69×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Jsem bebyl,no a co?!
Byly doby,když jsem měl na FB zcela běžný profil tak jako spousta jiných lidí. V přátelích jsem měl necelou stovku lidiček a dával jsem na zeď většinou jen své výrobky či nějaké ty fórky.
Jenže pak se stalo,že jsem okomentoval nějakou tu politickou událost.Potom další a další. Začal jsem se o dění trošku víc zajímat a sledovat celý ten náš systémový bordel. Lidí v seznamu přátel přibývalo až přišly i první blokace. K tomu se přidaly nějaké ty písně a videa až jsem dospěl do dnešního stavu. Prostě jsem jen svobodně vyjadřoval své názory na co mám právo z ústavy jakoukoliv formou.
Vím,že mám spoustu příznivců a je spousta lidí kteří mé názory sdílí a dovolím si tvrdit,že těch je mnohem víc než těch z druhé strany. Ačkoliv to určitě nebyl můj záměr,stala se ze mně jakási internetově,veřejně známá osoba. Nuž a jako takový člověk musím samozřejmě počítat i s různými pokusy o urážky a nadávky. Ještě ze začátku jsem si to i dost bral a rozčilovalo mne to,jenže dnes už ne. Už se více méně jen bavím na těch komentářích lidí,kteří vlastně nemají ani svůj vlastní názor. Jen poslušně papouškují to co jim bylo nahuštěno do mozečků na ČT či kavárenskou demožumpou. Občas přišel i nějaký ten mail přetékající zlobou a nebo sms zaslaná z internetu samozřejmě úplně anonymní. Nevím čím to je,že ti největší křiklouni snažící se co nejvíc potupit,urazit či pošpinit jsou taky nejčastěji v anonymitě.
Pokud dám nějaké video,tak samozřejmě občas kouknu na to,kdo to sdílel a jaké jsou reakce.Dělám si tím vlastní a nezávislý průzkum veřejného mínění. A nenechte se mýlit,že ten průzkum nemůže být objektivní.Často mne totiž sdílí i lidi v různých kavárensky zaměřených skupinách a to jen proto aby se tam mohli všichni vyblít a ponadávat si. Paradoxně mně právě tyto komentáře nejvíc pobaví a víte proč? Protože dělám všechno právě kvůli těmto lidem. Kdysi jsem jen vyjadřoval své názory a kdyby se do mne nezačali navážet a blokovat mne,tak bych toho možná už dávno nechal. Kdybych nenechal,tak bych ale asi nebyl až tak aktivní. Jenže oni,ač si to ve své tuposti neuvědomují,mne svým "demokratickým" přístupem poháněli.
Jsem si třeba vědom toho,že moje gramatika občas pokulhává a občas se zadaří i hrubka,ale jak mně asi dokáže rozesmát když mně někdo kritizuje za gramatiku,protože prostě nemá jiný argument a přitom je schopen udělat v jedné větě zcela zásadní chyby. Chyby jaké bych už ani já neudělal a to je co říct. Když někdo napíše větu "Lupo je bebyl" tak to sedí. Ale jsou i lepší perličky. Posledně mně hodně pobavila věta k písni politika kde jsem měl hrubky v původní verzi a v té nové jsem je opravil. Cituju: "Ty hrupki v původní verzy bili lepší." Tak aby někdo udělal tolik chyb v jedné větě,to se jen tak nevidí. Ale já jsem debil,tedy pardon asi jsem měl napsat bebyl.To se tak asi dnes oslovují v kavárně.
Já beru kritiku za gramatiku,jsem jaký jsem,ale myslím,že už jsem se dost zlepšil.Já totiž nemám české školy a psát jsem se neučil v češtině,takže dost chyb vycházelo i z toho,ale pokud bych mohl poprosit,když mne chcete kritizovat,tak to aspoň sami napište gramaticky správně. Jinak to totiž zní tak nějak demokraticky.Protože jen demokraté mají plné huby demokracie a přitom se sami demokraticky nechovají.Je to stejné jako s tou gramatikou,že?
Lupo Anetta.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a deset