Konference.

Napsal Lupo-anetta-selsky.bloger.cz (») 14. 3., přečteno: 35×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Konference.
Tak se v Praze slezli všichni váleční štváči na konferenci při příležitosti 20 let od vstupu do NATO. Samozřejmě,že nemohla chybět ani krvavá zrůda Albright a ji podobní zločinci. Politici a generálové se předbíhali v tom kdo se víc nacpe do prdele této zločinecké organizace. Všichni se předbíhali ve chvalozpěvech jak je NATO potřebné a jak celý svět ochraňuje před tím zlým a agresívním Ruskem.
Ukázal se však tady i počátek nového fenoménu blízké budoucnosti a tím je Čína. Jeden z amerických generálů se předpovídal,že do deseti let by mohlo dojít ke konfliktu s Čínou. Tak nevím,myslíte,že je generál taky věštec? Ne ne. Myslím,že se tady začíná otevírá nová fronta na globálním válčišti. Mezi Ruskem a Čínou je však přeci jen trochu rozdíl. Rusko je prostě země,kde ještě západ nedokázal přivést svou zlodějskou demokracii ač po tom hodně touží. Rusko má až příliš moc nerostného bohatství na to aby zůstalo jen tak bez povšimnutí,aby mohlo žít spokojený vlastní život.Ohrožuje zisky kapitalistů na světových trzích a pokud někdo sáhne kapitalistům na prachy,tak neznají bratra. O tom je celá ta protiruská propaganda a sankce a vykonstruovaná hrozba. Všimněte si,že jediné argumenty které jsou používány proti Rusku jsou Krym a Ukraina. Informace jsou záměrně překrouceny a lidi jsou neinformováni jak o Krymu,tak i o Ukraině. Ale čistě jen teoreticky,dejme tomu,že je pravdou to co se snaží všechny krysy hodit Rusku na krk,tak pořád jsou to jen ty dva argumenty. Zamyslel se někdo z těch slepých,kolik argumentů mají lidi poukazující na všechny zločiny vražedné a loupežné organizace NATO? Kdybych je měl tady všechny napsat,tak bych se asi do večera nedopsal.
 Jenže Čína,je z trochu jiného soudku. Čína už vlastní velkou část Ameriky.Čína roste raketovým tempem a je už dnes světovou velmocí která strčí do kapsy celé USA. Bez čínského trhu se už neobejde asi nikdo a to je problém.Kapitalistům je jasné,že pokud nic nepodniknou,tak je Čína polkne jako jednohubky jednoho po druhém a to se nesmí dopustit. Navíc je Čína pořád komunistická a to je další z důvodů,protože je jasné,že se jen tak nenechá zdemokratizovat.Čínská drzost už nemá téměř hranic.Navzdory tomu,že je komunistická,její hospodářství rozkvétá a pomalu ovládá všechny světové trhy.Jak k tomu přijdou všechny nenasytné hyeny demokratické lůzy když se pořád snaží komunisty dehonestovat a dětem hučí do hlav,že kde vládnou komunisti,tam se nemůže nijak dařit?
A právě proto se musí Čína nějak oslabit,znejistit případně humanitárně a demokraticky vybombardovat. No a z těchto důvodů se musí otevřít ta druhá fronta.Takže se připravte na novou štvavou propagandu proti Číně. Možná si to ten ussácký generál nedal do kupy v hlavě když tvrdí,že deset let a přijde ke konfliktu. Zřejmě si neuvědomil kde bude při svém rychlém rozvoji Čína za deset let. USA už budou v té době jen takovým chudým poskokem pokud ne žebrákem. Ona vlastně ta Amerika je žebrákem už dnes,jen je to ještě pořád zabalené do pěkného pozlátka,jenže to už dlouho nevydrží.
Ja osobně bych se nejvíc potěšil,kdyby Rusko s Čínou uzavřely nějaký jeden vojenský pakt,že by utvořily svazek držící spolu,co by asi následovalo? Amíci by zalezli někam do sraček ze strachu aby nedostali do držky a pak by byl konečně na světě trochu klid. Tak snad se toho jednou dočkám.
Lupo Anetta.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a sedm