Mladí bezdomovci.

Napsal Lupo-anetta-selsky.bloger.cz (») 13. 2., přečteno: 24×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Charita ČR : "Chudoba se v ČR dědí"
Tak jsme byli na ČT poučeni, že dnes je proto hodně mladých bezdomovců, mladých v exekuci a bídě, protože prý mladí nemají žádný vzor. Do toho výrok naší parazitní charity o tom jak se u nás chudoba dědí.
Tak se na to podívejme. Dejme tomu, že takový mladý bezdomovec má 30 let. Narodil se tedy těsně před sametovým podvodem. Po kom zdědil to bezdomovectví? Po otci? O tom silně pochybuji, když jeho otec chodil řádně do práce a jistě měl i střechu nad hlavou. To hned vyvrací další teorii, že mladí nemají vzor. Pokud jejich rodiče řádně pracovali a to určitě pracovali, jaký vzor ještě ti lidi potřebují? Stačí si vzít příklad z rodičů a prostě jen poctivě pracovat tak jako většina národa.
Tak kde je tedy problém, kde se stala ta chyba? Jestli to nebude spíše tím, že si mladí, dnes bezdomovci, brali jako vzor spíše ty všemožné rychlozbohatliky. Že se jim líbila víc představa života v blahobytu v bezpracném užívání si života ve kterém znají jen své práva ignorujíc povinnosti. Žel tato generace si neuvědomila, že ti dnešní miliardáři byli vytvořeni většinou díky tomu sametovému podvodu a byli to předem vyvoleni lidi.
Samozřejmě, je tu taky systém, který v tomto směru taky nemá čisté svědomí. Systém systematicky zlikvidoval všechno co se kdysi podílelo na výchově mládeže. Pokud nejsou rodiče aspon trošku majetnější, nemůžou si už dovolit dát dítě na nějaký ten kroužek či sport. Systém kterému nezáleží na tom kde a jak tráví čas puberťáci se dnes diví, že mladí neumí žít, že padají na huby sotva se do života dostanou. Chcete své dítě vychovat? ZAPLAŤTE!!! A o tom to všechno je. Jen o penězích. Celý řebříček hodnot byl demokraticky zvrácen. Priority jsou v značkových zbytečnostech, snobství se považuje za cnost a s tím na co stačil obyčejný selský rozum si dnes neumíme poradit bez aplikací v mobilu. Ukažte dnes mladým lopatu či kladivo a pozvrací se hnusem. Tak raději obsadí nějakou tu cizí vilu v naději, že jim někdo dá něco zdarma. Kdysi se říkalo " Jseš blbej, půjdeš za zedníka" Dnešnímu systému se podařilo to, že už je ten zedník vzácnost která pomalu nemá následovníka. Všichni chtějí být IT experti, vydělávat statisice u klávesnice a když ne, tak raději budou bezdomovci než by poctivě pracovali.
Není to jen ČR. Celou Evropu zachvátila tato rakovina. Nemoc kterou si chorý systém vypěstoval a místo toho aby ji rázně léčil, ještě si ji hýčká a šíří dál.
Prý je u nás hodně mladých bezdomovců a žebráků. Hledáte příčinu? Nehledejte ji v těch mladých, oni jsou totiž většinou jen obětmi chorého systému. Systému trpícím rakovinou, která se maskuje pod honosným názvem DEMOKRACIE.
Lupo Anetta.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a nula