Politická humanita.

Napsal Lupo-anetta-selsky.bloger.cz (») 7. 2., přečteno: 171×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Politická humanita.
Úplně nejdříve musím upozornit, že nejsem v žádném případě rasista. Jen píšu o věcech tak, jak je vidím. Je už hodně směšné dívat se na to kolik našich politiků dokáže najednou tak ohnivě a soucitně mluvit o obětech koncentráku v Letech. Viděli jsme to už v předvolebním boji když se rozpoutala protibabišovská kampaň všech, kteří se cítili být ohroženi, že budou odsunuti od koryt. Když už bylo vlastně jasné, že babiš volby vyhraje, najednou si všichni vspomenuli na jeho výroky o tomto koncentráku. Hned jak si všichni korytokonkurenti vygooglili informace o tomto táboře rozpoutala se bouře soucitu s cikánskými obětmi a všichni měli najednou plné huby lidských práv, pohoršení a piety.
 Dnes se mi zdá, že zažíváme jakési de ja vu na naší politické scéně. Jak je vidět, tak koncentrák v Letech je pořád v politickém kursu. Tentokrát se všichni soucitníci a pietníci vrhli na Okamuru a jako přes kopírák mají opět plné huby pohoršení. Všichni zas mluví o zneuctění památky obětí totho koncentráku a Okamuru by nejraději hned zcela demokraticky linčovali. Jen tak mimochodem, páni korytáři, nepřijde vám právě toto jako pošlapávání památky obětí, když neváháte takto zneužívat jakékoliv téma na své korytářské boje? Účel světí prostředky a vše co může nějak pomoct je dobré ať je to jakkoliv hyenoidní.
 Je jasné, že u tohoto honu na čarodejnice nemůže chybět naše zcela "NEZÁVISLÁ" ČT. Najednou se na obrazovce ukazuje Šabatová či Chvojka a jiní pohoršeni humanisti. Humanisti kteří za nemalé peníze budou hlásat cokoliv jen ať se to vyplatí. Humanisti, kteří by uznávali lidské práva i plísni, pokud je to korektní a eurokorektní.
 Opět musím připomenout, že nejsem rasista a znám či poznal jsem v životě spoustu slušných cikánů, ale...
 Chtěl bych všem těm politickým pseudohumanistům říct, když už se tak rvou za lidskost a lidská práva. Když jen a jen v zájmu svých teplých místeček dělají z této nepříspůsobivé menšiny utiskované anděly. Zkuste si nejdříve zjistit, jaké je percentuální zastoupení těchto svatoušků ve věznicích. Jaké je jejich percentuální zastoupení na sociálkách či na úřadech práce. Až když si to vše zjistíte, ale dle skutečnosti a ne dle nějakých korektních statistik, teprve pak přijďte a mluvte mi něco o utlačované menšině.
 Já nijak neznevažuju utrpení obětí fašismu a mám k tomu úctu, ale jistě bych to nezneužíval v boji o korytá. Pieta by se měla brát vážně a měla by se brát jako pieta a nevspomenout si na ni, jen když ji zrovna potřebujeme ke svému osohu, že?
Lupo Anetta Selský.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a nula