Pranýř.

Napsal Lupo-anetta-selsky.bloger.cz (») 14. 3., přečteno: 54×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Pranýř.
Už se to pomalu stalo takovým demokratickým folklorem,že se v politice a hlavně v médiich probírají kdejaké "aféry".Zejména jsou to s téměř železnou pravidelností aféry lidí,kteří takzvaně nedrží basu se všemi korektními euro či usahujery. Tito opovážlivci jsou pak vystaveni mnohému osočování,pomlouvání a špinění jako na středověkém pranýři. Vidíme to dnes a denně. Momentálně je na tom pomyslném demokratickém pranýři Klaus ml. On už byl stejně asi dlouho trnem v oku všem těm poslušným v ODS a bylo jen otázkou času kdy se najde příležitost. Klaus má totiž jednu hodně drzou vlastnost.Má svůj názor a dokonce se nebojí a nestydí tento říct nahlas. Je tedy samozřejmé z pevných zásad naší demožumpy,že se taková troufalost nesmí trpět. Přišlo mi to maximálně komické až trapné když se usahujer Fiala dokonce omluvil ve jménu ODS za výroky Klause ml. Za co se tento usařiťolezec a NATO lobbista vlastně omlouval? Snad za to,že má někdo v jeho straně vlastní názor? Za to,že někdo v jeho prohnilé straně přemýšlí normálním selským rozumem?
Myslím,že Fiala tady jen krásně názorně ukázal skutečnou demokratickou tvář jeho zchátralého spolku. Spolku kde si každý povinně myslí to co si myslet musí.Kde jsou všichni svázáni tvrdou myšlenkovou stádovitýdou a kde se prostě ovce s odlišným názorem netrpí. Óóó jak demokratické. Ale vůbec se nedivím.Demokracie jako taková se vůbec vyznačuje hlavně tím,že si všichni musí myslet to co je jim předepsáno a kdo vybočí...
Ano,demokracie je prostě taková,že svým konáním popírá základní myšlenku samotné demokracie.Ačkoliv se tváří,že to slovo znamená mimo jiné i svobodu názoru a myšlení ve skutečnosti,ale to už všichni víme. Demokracie je v první řadě zřízení na ovládnutí stáda ve prospěch těch horních deseti tisíců.Peníze a prospěch jsou vždy až na prvním místě.No a naši žumpokrati se prostě jen chovají přesně v duchu této demokracie.Pokud jde o koryta tak je vše dovoleno.Nic není tabu,jakákoliv špinavost,zákeřnost či podraz.Účel světí prostředky tak proč toho nezneužít když to systém dovoluje pokud ne přímo nařizuje.Jen díky těmto zvráceným pravidlům můžeme sledovat všechny ty trapné aféry ve kterých se nejvíc pohoršují ti kteří nejvíc mluví o demokracii a její vznešenosti.Neštítí se zneužít děti ze škol,neštítí se použít i rodinné příslušníky svých obětí,neštítí se ojebávat celý národ ve snaze postoupit o par příček výš na tom kariérním řebříčku. A právě díky tomu magickému řebříčku tu máme ty aféry. Či už to byl prasečák v Letech který by jinak nikoho nezajímal,nebo to byl Vondráček tančící na stole,pan Brady z Kanady který by byl taky normálně všem u prdele kdyby... A další a další a další.
Už nejednou mne při sledování těchto pseudoafér napadlo,kdyby tak věnovali tolik času a námahy své práci,blahu národa o kolik by jsme byli všichni spokojenější. Jak by se nám asi lépe dýchalo,nebejt všech těch Fialů,Němcové,Kalouska,Bartoše a mnoha dalších?
Osobně jsem toho názoru,že je mi stokrát milejší Vondráček který si jednou vyrazil z kopýtka než takový pan kníže,který už několik let ve sněmovně jen prochrápal většinu pracovní doby až mu slina ztékala do rozkroku. Žel tato prohnilá demokratická žumpa bude u nás smrdět čím dál víc a to jen díky tomu,že je pořád spousta ovcí které jim ty aféry žerou a neuvědomují si,že to vše je jen politický boj o koryta a taky odvádění pozornosti od skutečných problémů.Podrazů,podvodů,ojebů na vlastním,důvěřivém národu.
Lupo Anetta.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel devět a šest