Štrasburk

Napsal Lupo-anetta-selsky.bloger.cz (») 12. 12. 2018, přečteno: 231×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Štrasburk.
Na vánočních trzích ve francouzském Štrasburku se opět zabíjelo. A jak jinak,opět to byla ta mírumilovná víra ve jménu Alláha. Pomalu se už takovéto zprávy stávají tak nějak nezajímavé. Lidi si už asi zvykli a Evropa se pomaloučku integrovala. Už se ani nemluví o tom,že by to byl psychicky vyšinutý jedinec. Teď nám říkají,že to byl jen zcela obyčejný zločinec a tím je zřejmě vše v pohodě. On je asi rozdíl v zabití zločincem nebo náboženským šílencem.
Zaujalo mne však něco jiné. Tentokrát vraždil mladý muž který byl jak jinak v hledáčku zpravodajských služeb. Věděli o něm a to je taky jedna z už zaužívaných frází. Jenže tento muž měl na triku už několik loupeží a v roce 2011 už byl odsouzen za pobodání šestnáctiletého mladíka. To ale znamená,že za pokus o vraždu dostal asi JEN 6 let? A když už byl propuštěn,jak je možné,že se mohl dál svobodně pohybovat navzdory tomu,že o něm složky věděly,že je extrémně nebezpečný? Ve Francii je prý takových osob deset a půl tisíce,to jakože u každého čekají až pozabíjí par lidí? Není to trochu choré?
Útok proběhl v době když Francii otřásají protesty žlutých vest. Policejní složky jsou tedy v pohotovosti. Krom toho už má Francie zkušenosti s terorismem a jistě jsou hlídané i vánoční trhy. V této souvislosti jsem si vzpomenul na ty naše chatrné policejní hlídky se samopaly taktéž hlídající všechny tržiště. Člověku je to až k smíchu a uvědomuje si,jak trapná komedie to všechno je. Všechny ty hlídky,betonové zátarasy a prý jsme v bezpečí.
Zkusme se trochu nad tím zamyslet. Dejme tomu,že jsem terorista. Jen teoreticky. Dejme tomu,že nemám možnost si opatřit zbraň. Jaké mám šance? Kdybych byl islámský šílenec co bych asi mohl dělat? Zbraň sice nemám,ale kdo mi zabrání koupit si třeba mačetu za par korun? Zajdu na tržiště a vyčíhám si správnou chvíli. Stačí mi i netrénovanému jen okamžik a oba policisté se samopaly mají rozseklé krky.Jak to už bývá tak kolemjdoucí lidi se okamžitě rozutíkají v strachu o život a já si můžu v klidu vybrat kterému z policistů vemu samopal či pistoli.
Takže asi tak jsme chráněni. Teroristi chtějí zbraně a ty jsou volně k mání na každém větším tržišti,nemluvě o tom,že jsou zcela zbytečně ohrožený životy policistů. Ale to je jen teorie,či?
Myslím,že nezbývá jen doufat,že se Francii povede žlutá revoluce a svrhne ten chorý systém i s Merkelky loutkou Macronem. Pak se snad spustí řetězová reakce po celé Evropě a ta se konečně vymaní z pařátů všech těch nenažraných prasat které nás vedou do jisté záhuby.
Lupo Anetta.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a pět