VK vs FB

Napsal Lupo-anetta-selsky.bloger.cz (») 17. 1., přečteno: 128×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

FB vs VK
Snad stokrát se mne už lidi ptali,proč nejsem na VK. Tam si prý každý může říct co chce a nikdo ho za to nezablokuje. Tak se nad tím trochu zamyslime. Nepřijde vám tu něco divné? Viděl jsem už stovky komentářů lidí obhajujících dnešní systém kde psali o tom jaká byla v socialismu nesvoboda,jak jsme se báli nahlas říct svůj názor atd atd. Trošku jsem zavzpomínal. Pamatuju si jak mne mistr v práci,zarytý komunista,lanařil do KSČ. Tenkrát jsem mu na plnou hubu řekl,že raději vstoupím do hovna než do strany. A v pohodě. Nikdo mne nezavřel a neměl jsem ani žádné problémy. V létě jsem v narvaném kempu hrál na kytaru písně Karla Kryla a nikdo mne nepřerušil. Nepřišli za mnou žádní tajní.Volby jsem ignoroval a taky se nad tím nikdo nepozastavil.Na vojně jsem chytl politruka pod krkem a sice pak byla z toho basa,ale ne kriminál. A bylo toho víc,čemu by dnešní mladí s dobře vymytými mozky ani nevěřili.Věci se kupodivu zcela beztrestně nazývaly skutečnými jmény a nikoho nenapadlo je nějak překrucovat. Cikán byl cikán,černoch byl černoch,kapitalista byl kapitalista a komunista byl komunista. To vše prostě proto,že když má něco nebo někdo nějaký název,tak se ten název používá a nikoho ani nenapadlo,překrucovat a vnucovat někomu jako urážku.
Dnes je zcela běžné,že když chcete některé slova použít,tak se musí vynechat jedno písmenko protože to není korektní a mohl by za to přijít trest. A je jedno v jaké souvislosti,prostě je určitý seznam slov které jsou najednou společensky nevhodné. Je to hodně směšné když vidím,jak se místo cikán napíše jen c..án,nebo místo černoch se píše člověk s barvou noci či s pigmentem,jen aby nás nepostihl trest.
Dalším znakem dnešní doby je rusofobie.To jsou kolikrát komentáře,že se smíchu nezdržím. Myslím,že kdybych napsal,že jsem si koupil červené auto,tak někdo napíše,že jsem zasraný bolševik a další by přidal něco o šedesátém osmém. Žel dospěli jsme do stadia kde nás systém chtěl mít. Korektní a tedy akceptovatelné jsou jen ty správné údaje. Historie komunistů jsou zásadně jen padesátá léta a několik vykonstruovaných procesů a pak šedesátý osmý. Jinak nic.To je asi ta jediná správná historie vhodná do učebnic dějepisu na základkách. Možná právě to bude už hlídat BIS-ka.Komunisti nastoupili v r.1948 a jsou to pro systém největší zločinci,prostě proto,že se to hodí. Co na tom,že jen tři roky před tím skončil nacistický teror.To už nejsou dějiny protože to bylo dnes tak "hodné" Německo.Takto se to podává dnešním dětem a tak se to podává už od sametového podvodu. Výsledky se pak ukazují právě v těch duchaplných komentářích.
Díky tomu vznikl jakýsi nepřehledný chaos který vyhovuje právě tomu dnešnímu chorému systému.Lidi kteří socialismus nezažili ho nejvíc kritizují. Lidi kteří mají plné huby demokracie ji svým chováním nejvíc popírají a ani vlastně netuší co to ta demokracie je. Smutné je,že tito lidi dobře vědí jaké mají práva,ale jen málokdo ví,co je jejich občanská povinnost. Nemyslím ta povinnost nabonzovat každého kdo řekne jiný názor,ale povinnost ke své vlasti,rodné zemi. Žel,dnes už se děti takové slova ani neučí. Není na to prostor protože se jim musí vtloukat do hlav hlavně korektnost a poslušnost k systému. Případně se učí,že kultury různých neslučitelných národů lze slučovat třeba i násilím.
Možná se teď ptáte,co to má společné s FB či VK. No právě to! Proč mám být na VK když jen říkám svůj názor? Proč se mám jít někam schovat když je tady svoboda slova? Jak to,že nesmím říct svůj názor i na tom FB? Jak je vůbec možné,že jsou slova které nelze používat i když jsou to slova které najdete v gramatickém slovníku? Co je pak pro celou tu demokratickou lůzu ústava ČR? Je to pro ně jen hajzlák? Dle jejich chování bych řekl,že ano! Vysvětlí mi někdo v čem tedy tkví to kouzlo demokracie? Snad v tom,že je to jen obyčejné hovno obalené v krásném pozlátku?!
Systém se snaží rozdělit sílu národa aby byl snadněji ovládatelný.Proto jsou i VK a FB tak odlišné aby se lidi rozdělili a každý si říkal to své ve své skupině,ve svém táboře. Ale to já nechci. Chci být svobodný člověk s možností říct svůj názor kdekoliv a ne jen tam kde mi to bude dovolené. A proto ještě nejsem na VK.
Lupo Anetta.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedm a jedna